Szukasz niezwykłych pomysłów na ciekawą organizację wymarzonego wyjazdu do Gruzji?
Nie szukaj ani chwili dłużej - właśnie trafiłeś na najbardziej zwariowanego operatora w kraju!

Pozwól nam zabrać Cię w podróż do krainy górskich ścieżek, majestatycznych szczytów i historycznej architektury zakorzenionej w skalistych zboczach. W atmosferze radości, szczęścia, wspólnych biesiad oraz intensywnego podróżowania – przeżyjesz niesamowite przygody, które staną się Twoją własną, osobistą opowieścią o Gruzji. Taką, której nie odnajdziesz w przewodnikach i o której nie przeczytasz na blogach. Zabierzemy Cię tam, gdzie historia i jej ślady przenikają do teraźniejszości - do miejsc w których zatrzymał się czas…

Gruzja Z Nami Wariatami to kameralny operator wycieczek, który spełnia marzenia o niezwykłych przygodach i kreuje wyjątkowe wspomnienia. Przygotowanie każdej podróży jest dla nas zarówno świetną zabawą, jak i swoistym wyzwaniem – to niezwykle indywidualne doświadczenie dla każdego podróżującego. Wszystko to powoduje, iż nasze plany wycieczek oraz trasy układamy tak, by każdy z naszych gości rozkochał się w tym magicznym miejscu. Opinie na nasz temat nie są przesadzone – krótko po powrocie zatęsknisz za niezwykłą krainą wina i toastów.

Grupa ludzi współtworzących Gruzję z nami Wariatami to niemal jedna rodzina – wszyscy razem postawiliśmy sobie za cel bycie najlepszym operatorem wycieczek w kraju, dokładając wszelakich starań aby nasi goście byli usatysfakcjonowani każdą minutą wyjazdu. Wyróżnia nas fakt, że jako jedyni opieramy nasze wyjazdy o opiekę rodowitych gruzińskich kierowców/przewodników, którzy znają kraj jak własną kieszeń. Nasz aktualny skład to:

Joana założycielka inicjatywy oraz manager. Pomimo polsko-litewskiego pochodzenia całe swoje serce oddała Gruzji. Odpowiedzialna za kontakt z gośćmi oraz planowanie nawet najbardziej zwariowanych wyjazdów: w trakcie organizacji zadba o Ciebie jak o członka własnej rodziny. Valerian założyciel inicjatywy oraz najbardziej doświadczony operator, który zadziwia swoimi pomysłami, znajomością terenu i prawdziwym gruzińskim temperamentem. Człowiek do zadań specjalnych – wyruszając z nim jednego możesz być pewien - będzie się działo.Łukasz wsparcie techniczne oraz manager. Podobnie jak reszta zespołu wierzy, że nie ma rzeczy niemożliwych do zorganizowania. Jeżeli planujesz najbardziej zwariowane i szalone przygody - z pewnością podpowie jak je zrealizować. Prawdziwy agent do zadań specjalnych.Alankierowca/operator. Opanowany i spokojny, jednak cicha woda brzegi rwie - z nim za sterami energii i humoru nie zabraknie.Alik kierowca/operator. Razem z nim zakosztujecie wielu specjałów gruzińskiej kuchni – nie koniecznie na głównym szlaku podróży.Amiran kierowca/operator. Miły i opiekuńczy Gruzin z prawdziwego zdarzenia. Profesjonalista w każdym calu, o niesamowitym poczuciu humoru.Kote kierowca/operator. Prawdziwy przyjaciel w trakcie odkrywania Gruzji. Wybitne umiejętności prowadzenia pojazdów.Merabi kierowca/operator. Tryskający energią człowiek znający każdą z gruzińskich dróg. Stanie na głowie aby Twój wyjazd był niezapomniany.Niko kierowca/operator. Niezwykle opanowany i doświadczony operator. Uśmiechnięty i pomocny kompan każdej podróży po Gruzji.Papuna kierowca/operator. Zaraża optymizmem i pozytywną energią. Wyjazd z nim w roli operatora to niezapomniana i pełna przygód wyprawa.Vano kierowca/operator. Z uśmiechem na twarzy zabierze Cię w najbardziej dzikie i niedostępne miejsca w krainie Kartli, zna ich mnóstwo.Vaso kierowca/operator. Jeśli szukasz osoby, która odkryje przed tobą najskrytsze tajemnice poszczególnych regionów Gruzji - to właśnie On. Vova kierowca/operator. Jego wiedza i doświadczenie nigdy nie zawodzi na trasie. Uosobienie gruzińskiej życzliwości i gościnności.Zura kierowca/operator. Prawdziwy Gruzin, optymistycznie nastawiony do życia. Z pewnością odkryje przed tobą najciekawsze sekrety Gruzji.Zura kierowca busa/operator. Doświadczony kierowca dużych maszyn, który bez względu na okoliczności i warunki zawsze dotrze na czas.

Opinie naszych klientów