Szukasz niezwykłych pomysłów na ciekawą organizację wymarzonego wyjazdu do Gruzji?
Nie szukaj ani chwili dłużej - właśnie trafiłeś na najbardziej zwariowanego operatora w kraju!

Kilka słów o nas

Pozwól nam zabrać Cię w podróż do krainy górskich ścieżek, majestatycznych szczytów i historycznej architektury zakorzenionej w skalistych zboczach. W atmosferze radości, szczęścia, wspólnych biesiad oraz intensywnego podróżowania – przeżyjesz niesamowite przygody, które staną się Twoją własną, osobistą opowieścią o Gruzji. Taką, której nie odnajdziesz w przewodnikach i o której nie przeczytasz na blogach. Zabierzemy Cię tam, gdzie historia i jej ślady przenikają do teraźniejszości - do miejsc w których zatrzymał się czas…

Gruzja Z Nami Wariatami to kameralny operator wycieczek, który spełnia marzenia o niezwykłych przygodach i kreuje wyjątkowe wspomnienia. Przygotowanie każdej podróży jest dla nas zarówno świetną zabawą, jak i swoistym wyzwaniem – to niezwykle indywidualne doświadczenie dla każdego podróżującego. Wszystko to powoduje, iż nasze plany wycieczek oraz trasy układamy tak, by każdy z naszych gości rozkochał się w tym magicznym miejscu. Opinie na nasz temat nie są przesadzone – krótko po powrocie zatęsknisz za niezwykłą krainą wina i toastów.

Grupa ludzi współtworzących Gruzję z nami Wariatami to niemal jedna rodzina – wszyscy razem postawiliśmy sobie za cel bycie najlepszym operatorem wycieczek w kraju, dokładając wszelakich starań aby nasi goście byli usatysfakcjonowani każdą minutą wyjazdu. Wyróżnia nas fakt, że jako jedyni opieramy nasze wyjazdy o opiekę rodowitych gruzińskich kierowców/przewodników, którzy znają kraj jak własną kieszeń.

Opinie naszych klientów

Tomasz

Jeżeli jeszcze raz mi będzie dane być w Gruzji to znowu zrobię to w ten sam sposób. Asia przydzieliła nam wspaniałego kierowcę Alexandra ze wspaniałym samochodem , dbał o nas niesamowicie. Powiem szczerze że bez nich nie poznalibyśmy smaku Gruzji. Dzięki wielkie Asia za smaczne witaminy na drogę. Gruzja z wami to naprawdę niezapomniane przeżycie.

Konrad

Jeśli Gruzja inaczej, jako background tour, to tylko z Wariatami ;) Cały zespół, od Asi i Waleriana, po Kote i resztę składu, który dane było nam poznać podczas naszego tripa z ekipą gruzja360_pl ujmują wspaniałą gościnnością, chęcią opieki oraz zapewnienia wrażeń na każdej płaszczyźnie. Gorąco polecam.

Joanna

Podróż do Gruzji to najpiękniejsze przeżycie jakie mnie spotkało. Każdego dnia myślałam, że już nic mnie nie zaskoczy i każdego dnia był następny cud na naszej drodze . Dzięki zaangażowaniu naszego wspaniałego kierowcy Alika zobaczyliśmy wspaniałe miejsca zapierające dech w piersiach. Dzięki Asi poznaliśmy Gruzję , w której się zakochałam - kraj serdecznych ludzi, niesamowitych krajobrazów, wspaniałej kuchni i wyśmienitego wina. Ode mnie mocna 5 bo na to zasługujecie!

Beata

Spędziliśmy w Gruzji 15 dni - niezapomniane chwile. Przepiękne widoki i super jedzenie. Ludzie bardzo przyjaźni i otwarci na turystów. Towarzyszył nam kierowca i przewodnik Merabi - dusza człowiek. Pokazał nam mnóstwo pięknych miejsc, których nie zobaczylibyśmy na pewno z wycieczką z biura podróży. Chętnie byśmy tam wrócili!

Marzena

My skorzystaliśmy z nietypowej formy - wypożyczyliśmy samochód od Asi i Waleriana i sami zwiedzaliśmy Gruzję. Gorąco polecamy! Służą pomocą w każdym momencie, dzięki czemu nawet najgorsza droga do Omala nie jest straszna. Asia i Walerian - dziękujemy i na pewno wrócimy jeszcze do Gruzji korzystając z Waszej pomocy.

Marlena

Pewnie większość z Was szuka tu opinii na temat rzetelności organizatorów i bezpieczeństwa wyjazdu. Zatem powiem krótko: organizacja wycieczki – bez zastrzeżeń; cena wycieczki, w porównaniu z innymi – bardzo przystępna; miejsca, które zobaczyliśmy – zapierające dech w piersiach; umiejętności jazdy w trudnych warunkach naszego kierowcy – światowej klasy; serdeczność i ludzkie podejście organizatorów – na najwyższym poziomie! Ich priorytetem jest zapewnić swoim klientom niezapomniane przeżycia i wspaniałą zabawę, a nie zarobić na nich jak najwięcej. Zdecydowanie polecam!

Magda

Ciężko być oryginalnym wystawiając opinię Gruzji z nami wariatami - trudno coś nowego napisać :) My również jesteśmy zachwyceni zarówno Gruzją jak i opieką, którą otoczyli nas Valerian i Asia. Poczuliśmy się jak goście, których zadowolenie jest priorytetem i których trzeba dobrze nakarmić, napoić winem, pokazać to co najpiękniejsze, ale także dowieźć bezpiecznie do celu. Nasz wyjazd był pełen wrażeń, nieprzewidywalnych sytuacji, magicznych miejsc, pysznego jedzenia i hektolitrów pysznego wina. Asia i Valerian- DZIĘKUJEMY i z pewnością wrócimy :) oby jak najszybciej!

Daniel

Zdecydowanie warto było się odważyć na "Gruzję z Wariatami". Poznaliśmy dzięki Wam Gruzję magiczną, mistyczną i choć tak daleką, to tak bliską naszym sercom. Powrót do Polski wpędził nas w stan melancholii i tęsknoty za tym krajem, który dopiero co dzięki Wam poznaliśmy. Mam nadzieję, że był to dla nas tylko wstęp do kolejnej podróży, którą będziemy znowu chcieli przeżyć razem z Wami. Śmiało mogę polecić Asię i Valeriana oraz innych "aniołów stróżów", którzy nad nami na miejscu czuwali (Giga i Miro)!

Tomasz

Jeżeli wybieracie się do Gruzji to tylko z Wariatami! Asia i Valerian to bardzo mili i gościnni ludzie, którzy pokażą Wam prawdziwą Gruzję. Podczas naszego krótkiego pobytu w tym kraju zwiedziliśmy tyle miejsc, że samemu nigdy by nam się tego nie udało zrealizować. Pyszne jedzenie, najlepsze wino i wspaniali ludzie! Dziękujemy!

Beata

Polecam w 100%
Zobaczyliśmy Gruzję prawdziwą, inną niż w przewodnikach :) Cudne widoki, pyszne jedzenie, niezapomniana atmosfera i krowy, wszędzie krowy! Gdyby nie Gruzja z Wariatami nie zobaczylibyśmy nawet połowy. Nie zapominajmy również o naszym kierowcy - Merabim. Najlepszy na świecie opiekun :) Dzięki wielki za tę wspaniałą przygodę!

Aleksandra

Z takimi Wariatami jak Wy pojechałabym i na koniec świata :) Dzięki ogromne za super zabawę, niezwykłe przeżycia, przepiękne wspomnienia i tyyyyle uśmiechu :) Bez Was nigdy nie przeżylibyśmy tak cudownych wakacji w Gruzji. Didi madloba i do zobaczenia!!

Irena

Bez wątpienia polecam zobaczyć Gruzję z (nami) Wariatami - zostaniecie narażeni na przemiły kontakt i świetna organizacje wycieczki w wykonaniu Asi oraz profesjonalny "guide tour" z Walerianem w roli przewodnika!