OFERTA

Oferta dla firm

Jeżeli zależy Wam na profesjonalnej obsłudze, prawdziwym zadowoleniu Waszych gości i dobrej zabawie – zrobimy wszystko, aby przybliżyć kulturę, historię i tradycję Gruzji w nieszablonowy i oryginalny sposób. Zapraszamy do poznania paru przykładowych planów, powstałych z pasji i miłości do regionu!

Poniższe plany i trasy mają charakter poglądowy, jesteśmy otwarci na modyfikacje lub Wasze propozycje. W trosce o zadowolenie i dobre samopoczucie naszych i Waszych gości zastrzegamy sobie możliwość elastycznych zmian trasy w przypadku nieprzewidzianych sytuacji oraz załamania pogody. Istnieje również możliwość zakwaterowania w hotelu/obiekcie po transferze z lotniska.

Wspaniała Gruzja

  • 4 dni, przylot Tbilisi

całodniowe zwiedzanie Tbilisi, wyjazd gruzińską drogą wojenną do Stepancminda, wyjazd do regionu słynącego z produkcji wina Kachetii, zwiedzanie dawnej stolicy Gruzji Mtscheta oraz Uplisciche, najstarsze miasto skalne Gruzji.

Odkrywaj krainę Kartli

  • 7 dni, przylot Tbilisi

całodniowe zwiedzanie Tbilisi, wyjazd gruzińską drogą wojenną do Stepancminda, wyjazd do regionu słynącego z produkcji wina Kachetii, Kutaisi, plaża i relaks nad morzem Czarnym, powrót do Tbilisi.

Skarby Gruzji

  • 7 dni, przylot Tbilisi

całodniowe zwiedzanie Tbilisi, wyjazd gruzińską drogą wojenną do Stepancminda, wyjazd do regionu słynącego z produkcji wina Kachetii, Borjomi, Wardzia, Kutaisi, morze czarne i herbaciane pola Batumi, powrót do Tbilisi.

Wspaniała Gruzja

  • 4 dni, przylot Kutaisi

zwiedzanie Kutaisi, Jaskinia Prometeusza, miasto skalne Uplisciche, wyjazd gruzińską drogą wojenną do Stepancminda, wyjazd do regionu słynącego z produkcji wina Kacheti, zwiedzanie Tbilisi.

Poznaj Gruzję, od morza po góry

  • 7 dni, przylot Kutaisi

morze Czarne i Batumi, Wardzia, Achalciche, Borjomi, Gori, Tbilisi, wyjazd gruzińską drogą wojenną do Stepancminda, wyjazd do regionu słynącego z produkcji wina Kachetii, powrót do Kutaisi.

Pośród szczytów Kaukazu

  • 7 dni, przylot Kutaisi

wyjazd do Swanetii, wyjazd do Uszguli lub treking pod lodowiec Czalaadi, morze Czarne i Batumi, zwiedzanie Kutaisi, Gori, zwiedzanie Tbilisi, powrót do Kutaisi.

Kaukaz w pigułce

  • 10 dni, Gruzja i Armenia, przylot Tbilisi

całodniowe zwiedzanie Tbilisi, wyjazd gruzińską drogą wojenną do Stepancminda, wyjazd do regionu słynącego z produkcji wina Kachetii, przejazd w kierunku Erywania, po drodze jezioro Sevan, zwiedzanie stolicy Armenii, przejazd do Wardzii, Kutaisi, parę dni zasłużony relaks nad morzem czarnym, powrót do Tbilisi.

Poznaj piękno Kaukazu

  • 10 dni, Gruzja i Armenia, przylot Kutaisi

zwiedzanie Kutaisi i przejazd do Tbilisi, zwiedzanie Tbilisi, wyjazd gruzińską drogą wojenną do Stepancminda, wyjazd do regionu słynącego z produkcji wina Kachetii, przejazd w kierunku Erywania, po drodze jezioro Sevan, zwiedzanie stolicy Armenii, przejazd do Wardzii, Kutaisi, parę dni zasłużony relaks nad morzem czarnym, powrót do Kutaisi.

Zimowe szaleństwo

wyjazdy zimowe to nie tylko przeludnione europejskie kurorty i zatłoczone stoki. W Gruzji proponujemy Waszym gościom do wyboru 4 kurorty narciarskie, trasy o różnych stopniach trudności, wyprawy górskie, freeride czy cat-ski.

Gruzja EXCLUSIVE

Wczasy, wyjazdy resortowe

Planowanie

razem stworzymy wyjątkowy wyjazd

Zakwaterowanie

obszerna i sprawdzona baza noclegowa

Wyżywienie

stoły suto zastawione tradycyjnymi potrawami

Transport

dysponujemy busami i autokarami euro-standardu

Przewodnicy

wykwalifikowani profesjonaliści z pasją

Sprzęt

systemy tour guide, fotodokumentacja wyjazdów