Poznaj nas bliżej

Dlaczego z Wariatami?

Nasz zespół jest jak wielka rodzina, którą spaja szczera przyjaźń, podobne zainteresowania i wspólny cel: na początku naszego istnienia postanowiliśmy zostać najlepszym tour-operatorem w kraju i dziś, w opinii wielu – jesteśmy! Oddajemy całe nasze serce oraz dokładamy wszelkich starań, by nasi goście byli usatysfakcjonowani każdą minutą wyjazdu – dlatego jak przystało na prawdziwych Gruzinów promieniujemy gościnnością, zaś jak przystało na „wariatów” staniemy nawet na głowie by wyjazd był prawdziwą przygodą pełną radości i uśmiechu.

Przygodę z „Gruzja z nami Wariatami” rozpoczęliśmy w 2014 roku. W tym też czasie rozwijała się turystyka w krainie Kartli. Przez cały ten czas wspieramy rozwój regionów kraju, dbając o to, aby ukazywać Wam prawdziwe, niezmienione i niekomercyjne oblicze Gruzji.

Przez lata naszej działalności zbieraliśmy doświadczenie zarówno w dziedzinie turystyki indywidualnej, turystyki zorganizowanej oraz incentive. Nie obce są nam wyprawy 4×4 oraz konno, kochamy sporty ekstremalne i „zimowe szaleństwo”. Od wielu lat udowadniamy, że „Wariatom” można zaufać!

Doświadczenie

Na rynku Gruzji od 2014 roku

Reputacja

Opinie naszych gości są jednomyślne – jeżeli Gruzja to tylko z Wariatami!

1000 przygód

Każdy znajdzie wśród naszych propozycji coś dla siebie!

Atmosfera

Rozkochamy Was w Gruzji tak, że będziecie chcieli tu wracać coraz! 

Profesjonalizm

Od etapu planowania po realizację! 

Przystępne ceny

U nas każdy znajdzie ofertę dla siebie!